Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (30 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Author
fr: Auteur

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Priority
fr: Priorité

en: Search
fr: Rechercher

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: never
fr: jamais

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Caption
fr: Légende

en: Changed
fr: Modifié

en: daily
fr: journalier

en: weekly
fr: hebdomadaire

en: yearly
fr: annuel

en: monthly
fr: mensuel

en: Custom URL
fr: URL personnalisée

en: Last modification date
fr: Date de la dernière modification

en: Change frequency
fr: Fréquence de changement

en: Sitemap file
fr: Fichier de la carte du site.

en: Number of sitemaps in this index
fr: Nombre de cartes du site dans cet index

en: Sitemap URL
fr: URL de la carte du site

en: Number of URLs in this sitemap
fr: Nombre d'URL dans cette carte du site

en: URL location
fr: Emplacement de l'URL

en: Translation set
fr: Jeu de traduction

en: Data Sources
fr: Sources de données

en: Data sources
fr: Sources de données

en: Default base path
fr: Chemin de base par défaut
