Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Search
gl: Buscar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: never
gl: nunca

en: Authored on
gl: Creado en

en: Caption
gl: Lenda

en: Changed
gl: Cambiado

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: daily
gl: diariamente

en: weekly
gl: semanalmente

en: Custom URL
gl: URL personalizada
