Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Search
gu: શોધ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Changed
gu: બદલ્યું
