Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Changed
ht: Chanje
