Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Images
it: Immagini

en: Status
it: Stato

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Priority
it: Priorità

en: Search
it: Cerca

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: never
it: mai

en: Authored on
it: Creato il

en: Caption
it: Didascalia

en: Changed
it: Modificato

en: daily
it: giornaliero

en: weekly
it: settimanale

en: yearly
it: annuale

en: monthly
it: mensile

en: always
it: sempre

en: Custom URL
it: Indirizzo URL personalizzato

en: Last modification date
it: Data dell'ultima modifica

en: Change frequency
it: Cambia frequenza

en: Sitemap file
it: File della sitemap

en: Sitemap URL
it: URL della sitemap

en: Translation set
it: Insieme di traduzione
