Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Images
ja: イメージ

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Priority
ja: 優先度

en: Search
ja: 検索

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: never
ja: なし

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Caption
ja: キャプション

en: Changed
ja: 変更済

en: Sitemap
ja: サイトマップ

en: daily
ja: 日次

en: weekly
ja: 週次

en: yearly
ja: 年次

en: monthly
ja: 月次

en: always
ja: 常に

en: Custom URL
ja: カスタムURL
