Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Status
mn: Төлөв

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: View
mn: Харах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
