Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
