Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: never
ps: هيڅکله

en: ID
ps: پېژند

en: Caption
ps: نوم

en: Custom URL
ps: خپلخوښې پته (URL)
