Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Images
pt: Imagens

en: Author
pt: Autor

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Priority
pt: Prioridade

en: Search
pt: Buscar

en: Label
pt: Rótulo

en: View
pt: Ver

en: never
pt: nunca

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Caption
pt: Legenda

en: Changed
pt: Alterado

en: daily
pt: diário

en: weekly
pt: semanal

en: yearly
pt: anual

en: monthly
pt: mensal

en: always
pt: sempre

en: Custom URL
pt: URL personalizada

en: Last modification date
pt: Data da última modificação

en: Change frequency
pt: Mudar frequência

en: Translation set
pt: Conjunto de tradução
