Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Images
ru: Изображения

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Priority
ru: Приоритет

en: Search
ru: Поиск

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: never
ru: никогда

en: Authored on
ru: Создан в

en: Caption
ru: Подпись

en: Changed
ru: Изменение

en: Sitemap
ru: Карта сайта

en: daily
ru: ежедневно

en: weekly
ru: еженедельно

en: yearly
ru: ежегодно

en: monthly
ru: ежемесячно

en: always
ru: всегда

en: Custom URL
ru: Пользовательский URL

en: Last modification date
ru: Дата последнего изменения

en: Change frequency
ru: Изменить частоту обновления

en: Sitemap file
ru: Файл карты сайта

en: Number of sitemaps in this index
ru: Количество карт в этом индексе

en: Sitemap URL
ru: Адрес карты сайта

en: Number of URLs in this sitemap
ru: Количество адресов в этой карте сайта

en: URL location
ru: URL адрес

en: Translation set
ru: Набор перевода

en: Sitemaps
ru: Карты сайта
