Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: never
sq: asnjëherë

en: Authored on
sq: Krijuar më
