Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Search
te: వెతుకు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్
