Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Search
pl: Szukaj

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: never
pl: nigdy

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Caption
pl: Podpis

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: daily
pl: dziennie

en: weekly
pl: tygodniowo

en: yearly
pl: co roku

en: monthly
pl: miesięcznie

en: Custom URL
pl: Własny URL

en: Last modification date
pl: Data ostatniej modyfikacji

en: Change frequency
pl: Częstotliwość zmian

en: Sitemap file
pl: Plik mapy witryny

en: Number of sitemaps in this index
pl: Ilość map witryny w tym indeksie

en: Sitemap URL
pl: URL mapy witryny

en: Number of URLs in this sitemap
pl: Ilość URl w tej mapie witryny

en: URL location
pl: lokacja URL

en: Translation set
pl: Zestaw tłumaczeń

en: Data sources
pl: Źródła danych
