Super Sitemap (1.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Priority
tr: Öncelik

en: Search
tr: Ara

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Caption
tr: Başlık

en: Changed
tr: Değişti

en: daily
tr: günlük

en: weekly
tr: haftalık

en: yearly
tr: Yıllık

en: monthly
tr: Aylık

en: always
tr: her zaman

en: Custom URL
tr: Özel URL

en: Last modification date
tr: Son değişiklik tarihi

en: Sitemap URL
tr: Site haritası URL

en: Number of URLs in this sitemap
tr: Bu site haritasındaki URL sayısı

en: URL location
tr: URL konumu
