Superfish (8.x-1.0-rc4) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Minimum width
kn: ಕನಿಷ್ಟ ಅಗಲ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Animation speed
kn: ಅನಿಮೇಶನ್ ವೇಗ

en: Diagonal
kn: ಸಂಜ್ಞೆ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Expand
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Not supported
kn: ಅಸಮರ್ಥಿತ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: Main Menu
kn: ಮುಖ್ಯ ಪರಿವಿಡಿ

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
