Superslides Fullscreen Caption Slider (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Global
ru: Глобальный

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Animation
ru: Анимация

en: slide
ru: слайд
