Superslides Fullscreen Caption Slider (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Duration
hu: Időtartam

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Slider
hu: Csúszka

en: Global
hu: Általános

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Animation
hu: Animáció
