Superslides Fullscreen Caption Slider (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Global
vi: Chung

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Animation
vi: Hoạt ảnh
