Superslides Fullscreen Caption Slider (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Delay
nl: Vertraging

en: Global
nl: Algemeen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Animation
nl: Animatie

en: fade
nl: vervagen

en: bounce
nl: stuiteren

en: slideInDown
nl: omlaag inschuiven

en: slideInLeft
nl: links inschuiven

en: slideInRight
nl: rechts inschuiven

en: slideInUp
nl: omhoog inschuiven

en: shake
nl: schudden

en: pulse
nl: pulseren
