Superslides Fullscreen Caption Slider (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Duration
uk: Тривалість

en: Delay
uk: Затримка

en: Slider
uk: Повзунок

en: Global
uk: Глобальне

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Animation
uk: Анімація

en: slide
uk: слайд
