Supervisor (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Log
eu: Log-a

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: State
eu: Egoera

en: Information
eu: Informazioa
