Supervisor (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Custom
hi: मनपसंद

en: State
hi: अवस्था
