Supervisor (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Log
ro: Jurnal

en: Settings
ro: Setări

en: Date format
ro: Format dată

en: Custom
ro: Personalizat

en: State
ro: Status

en: Information
ro: Informații
