Supervisor (1.0.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: State
el: Κατάσταση

en: Information
el: Πληροφορίες
