Supervisor (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Log
es: Registro

en: Settings
es: Configuración

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Custom
es: Personalizado

en: State
es: Estado

en: Information
es: Información
