Supervisor (2.0.0-rc2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Date format
it: Formato data

en: Custom
it: Personalizzato

en: State
it: Stato

en: Information
it: Informazioni
