Supervisor (2.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Log
oc: Jornal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Date format
oc: Format de data

en: Custom
oc: Personalizat

en: State
oc: Estat

en: Information
oc: Informacions
