Supervisor (2.0.0-rc3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Date format
cs: Formát data

en: Custom
cs: Vlastní

en: State
cs: Stav

en: Information
cs: Informace
