Support Mail (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Message
ar: الرسالة

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.
