Support Mail (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Send email
de: E-Mail senden

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Recipient
de: Empfänger

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.

en: Enter the subject of the email.
de: Geben Sie den Betreff der E-Mail ein.
