Support Mail (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Recipient
gl: Recipiente

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.
