Support Mail (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: Message
fa: پیغام

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.
