Support Mail (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Message
ru: Сообщение

en: Recipient
ru: Получатель

en: Your message has been sent.
ru: Ваше сообщение отправлено.
