Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
bo: གནས་ཁོངས་འདི་འོག་གི་སྤྱོད་མཁན་ལ་སྟོན་པའི་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་ཐད་ཀྱི་གསལ་བཤད།<br />སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML མཚོན་རྟགས། @tags
