Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: File
eo: Dosiero

en: Image
eo: Bildo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Field formatters
eo: Strukturigiloj por kampoj
