Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: File
et: Manus

en: Image
et: Pilt

en: Caption
et: Pealkiri

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
et: Juhendid, mida näidatakse kasutajale muutmise vaates selle välja allosas.  
    <br />Lubatud HTML tag-id: @tags

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: Field formatters
et: Välja vormindajad
