Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: File
eu: Fitxategi

en: Image
eu: Irudia

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
