Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: File
fr: Fichier

en: Caption
fr: Légende

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Attribution
fr: Paternité

en: About
fr: À propos

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fr: Instructions à présenter à l'utilisateur sous ce champ, dans le formulaire de modification.<br />Balises HTML autorisées : @tags

en: Field types
fr: Types de champs

en: URL to image
fr: URL de l'image

en: Responsive image
fr: Image adaptative

en: This field supports tokens.
fr: Ce champ prend en charge les jetons (tokens).

en: Field formatters
fr: Formateurs de champ
