Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: File
hi: फ़ाइल

en: Image
hi: चित्र

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Field formatters
hi: क्षेत्र प्रारूपक
