Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: File
is: Skrá

en: Image
is: Mynd

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
