Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: File
oc: Fichièr

en: Image
oc: Imatge

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
oc: Instruccions que es presenten a l'utilizaire a sota d'aqueste camp dins lo formulari d'edicion.<br /> Etiquetes HTML permeses : @tags
