Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: File
sv: Fil

en: Image
sv: Bild

en: Caption
sv: Bildtext

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: About
sv: Om

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sv: Instruktioner att visa för användaren nedanför detta fält i redigeringsformuläret.<br />Tillåtna HTML-taggar: @tags

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Alt
sv: Alternativ

en: URL to image
sv: URL till bild

en: Responsive image
sv: Responsiv bild

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.

en: Field formatters
sv: Fältformaterare
