Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: File
ta: கோப்பு

en: Image
ta: படம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: About
ta: பற்றி
