Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: File
ar: ملف

en: Image
ar: الصورة

en: Caption
ar: شرح

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: About
ar: حول

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ar: التعليمات التي تظهر للمستخدم تحت هذا الحقل، في استمارة التحرير. <br /> وسوم HTML المسموحة: @tags

en: Field types
ar: أنواع الحقل
