Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: File
az: Fayl

en: Image
az: Şəkil

en: Caption
az: Başlıq

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
az: Redaktə formasında bu sahənin altındakı istifadəçiyə təqdim etmək üçün təlimatlar.<br />İcazə verilən HTML teqləri: @tegs

en: Field types
az: Sahə növləri

en: URL to image
az: Şəklin URL-i

en: Responsive image
az: Uyğunlaşan şəkil

en: This field supports tokens.
az: Bu sahə tokenləri dəstəkləyir.

en: Field formatters
az: Sahə formatlaşdırıcıları
