Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: File
be: Файл

en: Image
be: Малюнак

en: Caption
be: Загаловак

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
be: Інструкцыі, якія будуць прадстаўленыя карыстальніку ніжэй гэтага поля на форме рэдагавання.<br /> Дазволеныя HTML тэгі: @tags

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Field formatters
be: Фарматэры поля
