Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: File
ca: Fitxer

en: Image
ca: Imatge

en: Caption
ca: Subtítol

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ca: Instruccions que es presenten a l'usuari a sota d'aquest camp al formulari d'edició.<br /> Etiquetes HTML permeses: @tags

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: URL to image
ca: URL a la imatge

en: Responsive image
ca: Imatge responsiva

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.

en: Field formatters
ca: Formatadors de camp
