Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: File
cs: Soubor

en: Image
cs: Obrázek

en: Caption
cs: Popisek

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: About
cs: Popis

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
cs: Pokyny, které se mají zobrazit uživateli pod daným polem při úpravě obsahu. <br />Povolené HTML tagy: @tags

en: Field types
cs: Typy polí

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: URL to image
cs: URL obrázku

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: Field formatters
cs: Formátovače pole
