Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: File
da: Fil

en: Image
da: Billede

en: Caption
da: Undertekst

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
da: Vejledning som vises til brugeren under dette felt på redigeringsformularen.<br />Tilladte HTML-tags: @tags

en: Field types
da: Felttyper

en: URL to image
da: URL til billede

en: Responsive image
da: Responsivt billede

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.

en: Field formatters
da: Formateringsenheder for felter
